حساب کاربری مِستر ماشین

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ثبت سفارش

ثبت سفارش در وب سایت مِستر ماشین

 

جهت ثبت سفارش در وب سایت مِستر ماشین ابتدا باید در قسمت ساخت حساب کاربری اقدام به ساخت حساب کاربری و یا اگر قبلا حساب کاربری دارید اقدام به ورود به وب سایت نمایید.

بعد از کلیک بر روی نشان ورود، صفحه ورود برای شما باز خواهد شد. با وارد کردن نام کاربری و یا شماره موبایل ثبت شده در سیستم به همراه رمزعبور (گذرواژه) و کلیک بر روی دکمه “ورود به حساب کاربری” می توانید وارد سیستم شوید. اگر رمزعبور خود را فراموش کرده اید با استفاده از فراموشی گذرواژه آن را بازیابی کنید.
اگر تاکنون در وب سایت مِستر ماشین حساب کاربری نداشته اید با کلیک برروی ساخت حساب کاربری می توانید یک حساب جدید بسازید و از امکانات وب سایت استفاده نمایید.

برای ساخت حساب کاربری نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل (پست الکترونیک)، شماره موبایل، نام کاربری و رمزعبور (گذرواژه) را وارد نمایید و برروی “عضویت” کلیک نمایید.
تذکر ۱: نام و نام خانوادگی خود را به فارسی وارد نمایید.
تذکر ۲: آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید زیرا یکی از راه های ارتباطی سایت با شما آدرس ایمیل شماست. ایمیل شما برای ارسال فاکتور و بازیابی رمز عبور استفاده می شود.
تذکر ۳: شماره موبایل خود را به درستی وارد نمایید زیرا کد فعالسازی برای شما ارسال خواهد شد.
تذکر ۴: نام کاربری خود را به انگلیسی وارد نمایید.

با کلیک برروی دکمه اینجا پیداش می کنی تمام محصولات فروشگاه را می توانید مشاهده نمایید.

محصولات تمام دسته بندی ها در این صفحه برای شما به نمایش در می آید و شما می توانید محصولات خود را به سبد خرید اضافه نمایید.

در داخل صفحه هر محصول نیز می توانید عملیات فوق را انجام دهید.

X