حساب کاربری مِستر ماشین

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

مستر ماشین چیست؟

فروشگاه اینترنتی مستر ماشین با هدف فروش محصولات و ارائه خدمات لوکس خودرو در تهران آغاز به کار نموده است. ضمانت کیفیت، تضمین اصل بودن محصول، پشتیبانی ۲۴ ساعته و مشتری مداری از اصول اولیه این فروشگاه اینترنتی است که مستر ماشین از نخستین روز تاسیس، سعی در پایبند بودن به آنها را دارد؛ و با رعایت این اصول حوزه های تازه ای را در فروش محصولات و ارائه خدمات به دایره فعالیت خود اضافه خواهد کرد.

شما در این فروشگاه می توانید از تمام نقاط ایران سفارشات خود را بصورت آنلاین، در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته ثبت نموده و آن را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. از ویژگی های مثبت فروشگاه اینترنتی مستر ماشین دسترسی آسان به کالای مورد نظر بدون صرف وقت در ترافیک خیابان ها و صرفه جویی در مصرف سوخت و زمان می باشد. اگر زمان کافی برای جستجو و یافتن کالای مورد نظر خود در مغازه ها را ندارید، اینجا پیداش میکنی.

از دیگر امکانات مستر ماشین (در شهر تهران)، نصب سفارشات در محل مورد نظر شماست. امروزه به دلیل مشغله کاری و کمبود وقت، فرصت توجه به ماشین و لذت از آن را نداریم. متخصصین ما با ارائه خدمات در محل، می توانند شما را در این مهم یاری کنند.

امیدواریم در جلب رضایت شما موفق بوده باشیم.

لازم به ذکر است که مستر ماشین در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از سایت اصلی به نشانی www.MrMashin.com نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در آدرس اینترنتی www.MrMashin.com ارائه می‏‏‌شود.

X